Středoevropský malíř 2. čtvrtiny 18. století
Portrét zlatníka, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 91 x 72 cm, rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |