Krajc Rudolf (Bechyně 1907 - 1934 Bechyně)
Dvě ženy, signováno a datováno vpravo dole tužkou R. Krajc 33, vlevo dole číslováno tužkou 1., lept/papír, 25 x 24,5 cm, pasparta, sklo, poškozený rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 11.000,-
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |