Kaufman Mirek (Žatec 1963)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole Kaufman 91, olej/plátno, 71 x 73 cm, rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Kaufman Mirek (Žatec 1963)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |