Grus Jaroslav (Pardubice 1891 - 1983 Praha)
Česká krajina, signováno vpravo dole J. Grus, na napínacím rámu popsáno autorem J. Grus "Prodaná nevěsta" N.D. Praha, olej/plátno, 61 x 116 cm, rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 11.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |