Grus Jaroslav (Pardubice 1891 - 1983 Praha)
Jarní krajina, signováno vpravo dole pod autorskou přemalbou, vlevo dole datováno 1962, olej/plátno, 80 x 120 cm (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 28.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |