Hroch Vladimír (Praha 1907 - 1966 Uherské Hradiště)
Pohled na město, signováno a datováno vpravo dole V. Hroch 1954, olej/karton, 38,5 x 48,5 cm, rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |