Eloyan Armen (1966)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole Elo Ar 94, olej/plátno, 75 x 90 cm, lehce poškozená lišta (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Eloyan Armen (1966)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |