Kremanová Jana (Praha 1938)
Villa dei misteri, signováno vpravo dole Kremanová, olej/plátno, 125 x 160 cm, lišta (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Kremanová Jana (Praha 1938)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |