Sutnar Ladislav (Plzeň 1897 -1976 New York
Venuše, nesignováno, akryl/masonit, 122 x 63 cm, restaurováno, rám
Provenience:
sbírka Radoslava a Elaine Sutnarových
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 700.000,-
CZK 500.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 300.000,-
Provenience:
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |