Fremund Richard (Praha 1928 - Praha 1969)
Kostel sv. Jana Křtitele Na prádle, signováno a datováno vlevo nahoře Fremund 53, olej/plátno, 65,5 x 75,5 cm, rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 90.000,-
CZK 90.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |
Ukázat výsledky aukce
- Wachssturz, Gnadenreiches Jesulein,
- Rosenquarz Armkette
- Pistole, Azanza y Arrizabalaga - Eibar, Mod.: Typ Ruby - 1916, Kal.: 7,65 mm,
- Poststück - Partie AK OÖ u. a. mit Aspach - Adlwang - Weyer - Linz - Gmunden - Attnang mit Volksschule - Altmünster etc.,
- Paar Engelsköpfe, 20. Jh. im Stil des Barocks,