Martin (Škopek) Jiří (Praha 1915-1962 Praha)
Postavy, signováno a datováno vpravo nahoře Martin 51, olej/plátno, 60,5 x 70 cm, restaurováno, lehce poškozený rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 80.000,-
CZK 120.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 80.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |