Dědina Jan (Straky u Nymburku 1870 – 1955)
Portrét dívky, signováno vpravo dole J. Dědina, nečitelně datováno, olej/plátno, 65,5 x 55 cm, v minulosti restaurováno s četnými retušemi, lehce poškozený rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |