Brillant Damenring
Rotgold 585, mattiert, ein Brillant 0,05 ct, RW 55, 1,9 gøg2
29.01.2018 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Brillant Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 29.01.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 23.01. - 29.01.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Garibaldimuster Armband
- gestempelt - Österr. Nr. 23 violett,
- Leica M3