Franz Elsner *
(Wien 1898-1977) -zugeschrieben "In den Alpen", rechts unten monogrammiert E, Mischtechnik/Gouache auf Karton, ca. 54 x 41 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
29.10.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Franz Elsner *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 29.10.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 20.10. - 29.10.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 7.000,- -
Vyvolávací cena: