Marc Chagall *
(Witebsk 1889-1985 Saint Paul de Vence) Buch "Lithografie Band III 1962-1968", 2 Originalfarblithografien (Einband und Titelblatt), Verleger: Andre' Sauret Monte-Carlo, Einband etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
29.10.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Marc Chagall *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 29.10.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 20.10. - 29.10.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 190,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: