Brillant-Vorsteckring
Gold 585, Brillanten zus. 1,82 ct, gemarkt Meister, Innengravur, 4,9 g, RW 58,5 øG4
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
29.10.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Brillant-Vorsteckring
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 29.10.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 20.10. - 29.10.2014 |