Montblanc Füllhalter und Kugelschreiber
, Modell Meisterstück, tlw. vergoldet, Edelharz, dunkelrot, 55,7 g, Lederetui mit Tragespuren
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
08.10.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.10.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 01.10. - 08.10.2014 |