Johann Wieltschnig *
(Wernberg/Kntn.1949 geb.) "Ohne Titel", signiert Wieltschnig, datiert 2010, Mischtechnik auf Leinen, 150 x 100 cm
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.10.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Johann Wieltschnig *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.10.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 01.10. - 08.10.2014 |