Helmut Kies *
(Wien 1933 geb.) Farblithografie "Harlekin", signiert Helmut Kies, datiert 73, die Nr.326/420, 39 x 34 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.10.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Helmut Kies *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.10.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 01.10. - 08.10.2014 |