Holý Miloslav (Praha 1897 – 1974 Praha)
Krajina, signováno a datováno vlevo dole M. Holý 42, olej/překližka, 17,5 x 46 cm, lehce poškozená malba, rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |