Klar Karel (Praha 1866 - 1919 Praha)
Zahrada u jezera, signováno a datováno vlevo dole K. Klar 912, olej/plátno, 76 x 95,5 cm, poškozený rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 19.000,-
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |