Jaroš Petr (Praha 1859 - 1929 Praha)
Před bouří, signováno a datováno vpravo dole Petr Jaroš 1920, olej/plátno, 80,5 x 107,5 cm, rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |