Max Ernst *
(Brühl 1891-1976 Paris) "Oiseaux", in der Platte signiert, Lithografie in Farbe Bildausschnitt 32 x 60 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
06.10.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Max Ernst *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.10.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 22.09. - 06.10.2014 |