Příhoda Václav (Praha 1888 - 1941 Praha)
Plachetnice, signováno vlevo dole V. Příhoda, olej/plátno fixované na kartonu, 39 x 50,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |