Michael Fuchs *
(Paris 1952 geb.) "Huldigung an Hermes", links unten signiert Michael Fuchs, E. A., Radierung in Farbe, Passepartout-Ausschnitt ca. 43 x 35 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
01.10.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Michael Fuchs *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 01.10.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 22.09. - 01.10.2014 |