Felix Heuberger *
(Wien 1888-1968 Hall/Tirol) "Beflaggte Häuser", rechts unten signiert Felix Heuberger, datiert 1923, Stiftzeichnung, ca. 22 x 28 cm, verglast, gerahmt, beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
01.10.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Felix Heuberger *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 01.10.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 22.09. - 01.10.2014 |