Thiele Franz (Frýdlant 1868 - 1945 Praha)
Italský mladík, signováno a popsáno vpravo dole F. Thiele Rom, olej/plátno, 60,5 x 48 cm, rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 19.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |