Malínský Jaroslav (Praha 1897 - 1979 Praha)
Květiny ve váze, signováno a datováno vpravo dole Jar. Malínský 40, olej/plátno, 82 x 57,5 cm, poškozený rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |