Hlobilová - Mrkvičková Marie (Přerov 1903 - 1999 Praha)
Za domem, signováno vpravo dole M. Hlobilová, olej/plátno, 67,5 x 55 cm, poškozený rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |