Šimon Tavík František (Železnice 1877 - 1942 Praha)
Portrét umělcovy ženy, nesignováno, olej/plátno, 95 x 106 cm, lehce poškozená malba, rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |