Fleischmann Pavel (Plzeň 1898 - 1978 Stockholm)
Stavení pod skalami, signováno vlevo dole P. Fleischmann, olej/plátno, 58 x 70 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |