Brillantsolitär
Gold Weißgold 585, Altschliffbrillant ca. 0,35 ct, RW 54, 8,8 gøg9
22.09.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Brillantsolitär
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 22.09.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 15.09. - 22.09.2014 |