Fritz Aigner *
(Linz 1930-2005) "Erotische Darstellung", rechts unten signiert Aigner, Tusch-Pinselzeichnung auf Papier, ca. 21 x 25 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
17.09.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Fritz Aigner *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.09.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 08.09. - 17.09.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-