Camilla Göbl-Wahl *
(Wien 1871-1965) "Landschaft", rechts unten signiert C. Göbl, Öl auf Karton, ca. 46 x 68 cm, gerahmt, beschädigt, fleckig
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
17.09.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Camilla Göbl-Wahl *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.09.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 08.09. - 17.09.2014 |