Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt) "Büchernarr", im Stein signiert Kubin, 3 Lithografien 1921, Raabenr. 149, Passepartout-Ausschnitt ca. 17 x 12 cm, Wechselrahmen
Expert: Christian Wiesinger
17.09.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Alfred Kubin *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.09.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 08.09. - 17.09.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 900,- -
Vyvolávací cena: