Altschliffbrillantbrosche um 1920
Platin ca. 850, Altschliffbrillanten zus. ca. 2 ct, 5,3 g
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
17.09.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 950,-
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.09.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 08.09. - 17.09.2014 |