6 Kaffeelöffel
Silber ca. 800, tlw. monogrammiert, österr. Amtspunze 1872-1922 (Dianakopf), 148 g, etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
17.09.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
6 Kaffeelöffel
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.09.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 08.09. - 17.09.2014 |
Položky z jiných aukcí
- ** - Österreich 1935/37 Nr.598-612 (Flugpost),
- Brillant Saphir Ring
- Diamant Halbperlen Blütenbrosche