Künstler 20. Jh.,
Äffchen auf einem Stein, Pastell, 33 x 33,5 cm. in Passep. gerahmt verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
17.09.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Künstler 20. Jh.,
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 17.09.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 06.09. - 17.09.2014 |