Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) "Frühling", signiert Kumpf, die Nr. 330/500, Farblithografie, 40,5 x 55,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.09.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.09.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 03.09. - 10.09.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 900,-