Johann Wieltschnig *
(Wernberg/Kntn.1949 geb.) "Landschaft", signiert, datiert 1991, Mischtechnik auf Papier, 22,5 x 32 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.09.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 95,-
Johann Wieltschnig *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.09.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 03.09. - 10.09.2014 |