Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) "Winter im Weingarten", signiert Gottfried Kumpf, die Nr.151/250, Farblithografie 41 x 58 cm, mit Widmung, gerahmt, verglast geringe Knickstellen, partiell gering fleckig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.09.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.09.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 03.09. - 10.09.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena: