Erich Smodics *
(Bregenz 1941 geb.) "Landschaft", signiert E. Smodics, datiert 79, die Nr.79/120, Farbradierung, 27,5 x 38 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.09.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Erich Smodics *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.09.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 03.09. - 10.09.2014 |