H. Hofinger *
(20. Jhdt.) "Landschaft", signiert Hans, Öl auf Leinwand, 38x 38 cm, gerahmt, partiell gering fleckig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.09.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 50,-
H. Hofinger *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.09.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 03.09. - 10.09.2014 |