Franz Glaubacker *
(Sarajewo 1896-1974 Linz) Betitelt "Vettica Amalfiküste", links unten signiert und datiert Glaubacker 1957, Aquarell auf Papier, Passepartoutausschnitt ca. 36 x 28 cm, Passepartoutgröße ca. 60 x 50 cm
Expert: Christian Wiesinger
31.01.2018 - 14:22
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Franz Glaubacker *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 31.01.2018 - 14:22 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Exhibition: online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-