Joan Miro *
(Montroig 1893-1983 Palma de Mallorca) Buch "Der Lithograph II 1953-1963", mit 11 nummerierten ganzseitigen Farblithografien, Edition Maeght, Größe ca. 32 x 25 cm
Expert: Christian Wiesinger
31.01.2018 - 15:01
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Joan Miro *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 31.01.2018 - 15:01 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Exhibition: online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: