Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt/OÖ) "Der Musikant", aus der Mappe X - Phantasien im Böhmerwald, im Stein signiert A Kubin, Raabe Nr. 726, ca. 29 x 39 cm, Passepartout, Wechselrahmen
Expert: Christian Wiesinger
31.01.2018 - 15:28
- Vyvolávací cena:
Alfred Kubin *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 31.01.2018 - 15:28 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Exhibition: online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: