Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) Löwe, Bronze patiniert, signiert Kumpf und mit E. A. bezeichnet, Guss A. Zöttl Wien Höhe 13 cm. innen etwas verkratzt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
03.09.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Gottfried Kumpf *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.09.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 23.08. - 03.09.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,-