Herwig Zens *
(Himberg b. Wien 1943 geb.) "In Linz müßte man sein" Radierung hand und drucksigniert Zens 79, betitelt, Nr. 34/65 32,5 x 43 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
03.09.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Herwig Zens *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.09.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 23.08. - 03.09.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena: