Hanns Kobinger *
(Linz 1892-1974 Gramastetten) "Blick auf Anif", rechts unten signiert und datiert H. Kobinger 1920, Tuschzeichnung auf Papier, Blattgröße ca. 48 x 63 cm, Blattrand etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
03.09.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Hanns Kobinger *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.09.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.08. - 03.09.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: