Brillantdamenring zus. ca. 1,65 ct
Weißgold 750, RW 54, 6,9 g, 1 Etui, 1 Schmuckpass, Etui beschädigtøg7
24.01.2018 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 24.01.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Exhibition: online |